Дата: від до Скинути

Консультаційна нарада з представниками Всеукраїнського національного проекту Громади "ЗА МАЙБУТНЄ"

13 травня відбулася консультаційна нарада з представниками Всеукраїнського національного проекту Громади "ЗА МАЙБУТНЄ" за участі депута Шепетівської районної ради, представники депутатської фракції Хмельницької обласної організації Політичної партії "За майбутнє",  Лосовського Валентина Анатолійовича (голова депутатської фракції). В нараді прийняли участь: сільський голова Віталій Мартинюк, заступник голови Людмила Лужецька, секретар Людмила Семенишина, депутат сільської громади Микола Мельник, директор КП "Лісомисливське господарство" Олег Рожков. Громади ЗА МАЙБУТНЄ - всеукраїнський проект, направлений на формування проектного підходу до управління та впровадження якісного менеджменту за різними напрямками. В рамках проекту Департамент регіонального розвитку ПП ЗМ взаємодіє і співпрацює з громадами, містами та областями задля підвищення їх інституційної спроможності і привабливості. Метою проекту є посилення позицій партії, зростання рейтингів та розбудова громад за різними напрямками, в залежності від соціально-економічних особливостей та стратегічних планів територій. Учасники : 13 областей та 100 територіальних громад.

22:10 15.05.2021

Благодійний подарунок для мешканців громади

Напередодні  відбулася зустріч з представниками Тернопільського обласного відділення  Міжнародного Центру  впровадження програм ЮНЕСКО директором Семенюком Віталієм Степановичем та заступником Семенюком Юрієм Віталійовичем. Представники компанії надали благодійний подарунок у вигляді наборів спеціального медичного  одягу та спецодягу. Сьогодні, 13 травня 2021 року, очільниками Плужненської громади, Мартинюком Віталієм Григоровичем та Лужецькою Людмилою Сергієвною, було передано медичний одяг для працівників  пункту екстреної медичної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини Плужненської громади.  Спецодяг буде передано працівникам комунального підприємства.

19:04 13.05.2021