ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Про  проведення   обласного  конкурсу читців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Ми патріоти»

На виконання наказу директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 19.01.2024 №05 «Про проведення обласного конкурсу читців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Ми патріоти», з метою залучення дітей та молоді до кращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи та національно-патріотичного виховання засобами українського мистецтва з 12 лютого по 29 березня 2024 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено обласний конкурс відповідно.

15:20 13.02.2024

Комунікаційні месенджі щодо висвітлення тематики деокупації та реінтеграції території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя

11:54 12.02.2024