Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Десята сесія

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2.Про затвердження Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Плужненської сільської ради на 2021 – 2023 роки.

3/1 Про надання одноразової грошової допомоги.

3/2 Про надання одноразової грошової допомоги.

3/3 Про надання одноразової грошової допомоги.

3/4 Про надання одноразової грошової допомоги.

3/5 Про надання одноразової грошової допомоги.

3/6 Про надання одноразової грошової допомоги.

3/7 Про надання одноразової грошової допомоги.

4. Про внесення змін до рішення третьої сесії №9 від 13.11.2019 року «Про затвердження Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Плужненської сільської ради ОТГ на 2020 – 2024 роки».

5. Про внесення змін до умов оплати праці сільського голови.

6. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради.

7. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Плужненської сільської ради.

8. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам відділу фінансів Плужненської сільської ради.

9/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/5 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/9 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/10 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/12 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/13 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

10/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/17 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/25 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/27 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/32 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/33 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/34 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

11/1 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/2 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/3 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/4 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/5 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/6 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/15 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/16 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/17 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/19 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/21 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/22 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/23 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/24 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/25 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/26 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/27 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/28 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/30 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/31 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/32 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/33 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/34 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/35 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/36 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/37 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/38 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/39 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/40 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/41 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/42 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/43 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/44 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/45 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/46 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/47 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/48 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/49 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/50 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/51 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/52 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/53 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/54 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/55 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/56 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/57 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/58 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/59 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/60 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/61 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/62 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/63 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/64 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/65 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/66 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/67 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/68 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/69 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/70 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/71 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/72 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/73 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/74 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/75 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/76 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/77 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/79 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/80 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/81 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/82 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/83 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/84 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/85 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/86 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/87 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/88 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/89 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/90 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/91 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/92 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/93 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/94 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/95 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/96 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/97 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/98 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/99 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/100 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/101 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/102 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/103 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/104 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/105 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/106 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/107 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/108 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/109 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/110 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/111 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/112 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/113 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/114 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/115 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/116 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/117 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/118 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/119 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/120 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/121 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/122 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/123 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/124 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/125 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/126 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/127 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/128 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/129 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/130 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/131 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/132 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/133 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/134 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/135 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/136 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/137 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/138 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/139 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/140 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/141 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/142 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/143 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/144 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/145 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/146 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/147 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/148 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/149 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/150 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/151 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/152 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/153 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/154 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/155 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/156 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/157 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/158.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/159 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/160 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/161 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/162 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/163 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/164 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/165 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/166 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/167 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/168 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/169 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/170 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/171 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/172 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/173 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/174 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/175 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/176 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/177 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/178 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/179 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/180 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/181 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/182 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/183 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/184 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/185 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/186 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/187 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/188 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/189 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/190 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/191 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/192 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/193 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/194 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/195 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/196 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/197 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/198 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/199 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/200 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/201 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/202 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/203 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/204 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/205 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/206 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/207 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/208 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/209 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/210 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/211 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/212 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/213 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/214 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/215 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/216 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/217 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/218 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/219 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/220 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/221 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/222 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

11/223 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

12/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину м.Одеси ПІП.

12/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину м. Ізяслав ПІП.

12/3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину с.Мала Радогощ ПІП.

12/6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину ПІП.

12/7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці ПІП.

12/8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці ПІП.

12/9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці ПІП.

12/10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці ПІП.

12/11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці ПІП.

12/13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

12/18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

13/1 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ПІП.

13/2 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного виробництва, ПІП.

13/3 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного виробництва, ПІП.

13/4 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного виробництва, ПІП.

14/1 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

14/2 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

14/3 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

14/4 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

14/5 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

14/6 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

14/7 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

15/1 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки .

15/2 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

15/3 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

16. Про проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права оренди земельних ділянок.

17. Про розірвання договорів оренди з ПП «СП Агросвіт» на невитребувані паї за взаємною згодою сторін.

18/1 Про розгляд заяв громадян.

18/2 Про розгляд заяв громадян.

18/3 Про розгляд заяв громадян.

18/4 Про розгляд заяв громадян.

 18/5 Про розгляд заяв громадян.

18/6 Про розгляд заяв громадян.

19. Про розірвання договорів оренди  з ТОВ «Русь» Д на невитребувані паї  у зв’язку з невиконанням орендарем умов договорів оренди земельних ділянок. 

20. Про передачу в оренду ТОВ «ТРИВІТАГРО»  невитребуваних земельних часток (паїв)  та встановлення орендної плати. 

21. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Плужненської сільської об’єднаної територіальної громади на період 2020-2023 роки.

22/1 Про укладення додаткових угод та внесення змін до договорів оренди землі заключених між Фермерським господарством «Віста-К» та Головним управлінням Держземагенства у Хмельницькій області.

22/2 Про укладення додаткових угод та внесення змін до договорів оренди землі заключених між гр. ПІП та Головним управлінням Держземагенства у Хмельницькій області

22/3 Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВА-НАДРА» ЄДРПОУ: 40986006 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо складання документів на земельні ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг .

24. Про внесення змін до рішення сесії від 01.12.2020 року №13 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

25/1 Про розгляд листів.

25/2 Про розгляд листів.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь