Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Чотирнадцята сесія

1/1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/2 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/3 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/4 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/5 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

1/6 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

2. Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Плужненської сільської ради.

3/1 Про надання одноразової грошової допомоги.

3/2 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/3 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/4 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/5 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/6 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/7 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/8 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/9 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/10 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/11 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/12 Про надання одноразової грошової допомоги .

3/13 Про надання допомоги .

4. Про внесення змін до видів економічної діяльності (КВЕД) Комунального підприємства “ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО” ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ та затвердження Статуту у новій редакції.

5. Про реорганізацію Комунального закладу «Великорадогощанська початкова школа Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області» шляхом приєднання до «Комунального закладу «Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області».

6. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність майна Ізяславської районної державної адміністрації.

7/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/5 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП.

7/7Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/9 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/10 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/12 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/13 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/14 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/15 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.Є

7/16 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/17 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/18 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/19 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/20 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/21 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/22 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/23 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/24 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/25 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/26 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

8/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості ПІП.

8/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

8/16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

9/1 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/2 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/3 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/4 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/5 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/6 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/15 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/16 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/17 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/19 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/21 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/22 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/23 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/24 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/25 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/26 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/27 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/28 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП .

9/29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/30 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/31 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/32 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/33 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/34 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/35 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/36 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/37 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/38 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/39 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/40 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною та без зміни цільового призначення ПІП.

9/41 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/42 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/43 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/44 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/45 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/46 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/47 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/48 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/49 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/50 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/51 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП .

9/52 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/53 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/54 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/55 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/56 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/57 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/58 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/59 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/60 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/61 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/62 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/63 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/64 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/65 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/66 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/67 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/68 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/69 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/70 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/71 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/72 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/73 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/74 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/75 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/76 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/77 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/78 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/79 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

9/80 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/81 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

9/82 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

10/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/3 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/4 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/5 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/6 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/7 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/8 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/9 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/10 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/11 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/12 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/13 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/14 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/15 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/16 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/17 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/18 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП .

10/19 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/20 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/21 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/22 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/23 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/24 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/25 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/26 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/27 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/28 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/29 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/30 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/31 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/32 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/33 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/34 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/35 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/36 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/37 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/38 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/39 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/40 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/41 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/42 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/43 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/44 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/45 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/46 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/47 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/48 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/49 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/50 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/51 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/52 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/53 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/54 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/55 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/56 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/57 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/58 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/59 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/60 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/61 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/62 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/63 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/64 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/65 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/66 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/67 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/68 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/69 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/70 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/71 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/72 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

10/73 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/74 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/75 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/76 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/77 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/78 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/79 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/80 Про затвердження проекту та технічної документації із землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

10/81 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/82 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/83 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/84 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

11/1 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

11/2 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

11/3 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

11/4 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

11/5 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

11/6 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

12/1 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/2 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/3 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/4 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/5 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/6 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/7 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/8 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/9 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/10 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/11 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

13/1 Про розгляд заяв громадян.

13/2 Про розгляд заяв громадян.

13/3 Про розгляд заяв громадян.

13/4 Про розгляд заяв громадян.

13/5 Про розгляд заяв громадян.

13/6 Про розгляд заяв громадян.

13/7 Про розгляд заяв громадян.

13/8 Про розгляд заяв громадян.

13/9 Про розгляд заяв громадян.

13/10 Про розгляд заяв громадян.

13/11 Про розгляд заяв громадян.

13/12 Про розгляд заяв громадян.

13/13 Про розгляд заяв громадян.

13/14 Про розгляд заяв громадян.

13/15 Про розгляд заяв громадян.

13/16 Про розгляд заяв громадян.

13/17 Про розгляд заяв громадян.

13/18 Про розгляд заяв громадян.

13/19 Про розгляд заяв громадян.

13/20 Про розгляд заяв громадян.

13/21 Про розгляд заяв громадян.

13/22 Про розгляд заяв громадян.

13/23 Про розгляд заяв громадян.

13/24 Про розгляд заяв громадян.

13/25 Про розгляд заяв громадян.

13/26 Про розгляд заяв громадян.

13/27 Про розгляд заяв громадян.

14. Про розірвання договорів оренди з ПП «СП Агросвіт» на невитребувані паї за взаємною згодою сторін.

15. Про передачу в оренду ТОВ «Фармгейт Україна» невитребуваних земельних часток (паїв) та встановлення орендної плати.

16. Про укладення додаткових угод та внесення змін до договорів оренди землі на земельні ділянки для ведення фермерського господарства з гр. ПІП.

17/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у постійне користування Плужненському професійному аграрному ліцею.

17/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у постійне користування Плужненському професійному аграрному ліцею.

18. Про внесення змін до рішення сесії № 3/12 від 28.09.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)» гр. ПІП.

19. Про укладення додаткових угод та внесення змін до договорів оренди землі на невитребувані земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ТОВ «Полонія А.Ф.».

19/1 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для облаштування полігону для твердих побутових відходів на території Плужненської сільської ради.

20/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду .

20/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.

20/3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.

20/4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.

20/5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.

20/6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

22. Про затвердження Переліку першого типу нерухомого комунального майна територіальної громади Плужненської сільської ради, які підлягають передачі в оренду у 2021 році.

23. Про внесення змін до рішення третьої сесії №9 від 13.11.2019 року «Про затвердження Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Плужненської сільської ради ОТГ на 2020 – 2024 роки».

24. Про створення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

25. Про прийняття в комунальну власність Плужненської сільської ради транспортного засобу – автомобіля швидкої допомоги MERSEDES-BENZ E270.

26. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

27. Про внесення змін в структуру апарату та виконавчих органів Плужненської сільської ради.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь