Тридцять третя сесія

1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунальної сфери Плужненської територіальної громади

2. Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік .

2/1 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік .

3/1 Про надання грошової допомоги .

3/2 Про надання грошової допомоги .

3/3 Про надання грошової допомоги.

3/4 Про надання грошової допомоги .

3/5 Про надання грошової допомоги .

3/6 Про надання грошової допомоги .

3/7 Про надання грошової допомоги .

4. Про покладання обов’язків щодо вчинення дій, прирівняних до нотаріальних, на території Плужненської сільської ради.

5/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/5 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Плужненській сільській раді.

5/8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Плужненській сільській раді.

6/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП.

6/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для сінокосіння та випасання худоби на території Плужненської сільської ради.

8/1 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

8/2 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

8/3 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

8/4 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП, ПІП.

8/5 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

8/6 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП, ПІП, ПІП.

9. Про передачу в оренду ТОВ «Білозем Плюс» Земель сільськогосподарського виробництва комунальної власності та встановлення орендної плати.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність зі зміною її цільового призначення.

11. Про припинення договору оренди земельної ділянки з ПрАТ «КИЇВСТАР», надання її в оренду ТОВ «ЮТК» та затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

12. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок в постійне користування комунальному підприємству «ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

13.1 Про розгляд заяв громадян.

13/2 Про розгляд заяв громадян.

13/3 Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення для сінокосіння та випасання худоби ПІП.

13/4 Про розгляд заяв громадян.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ТОВ «АПК КОЛОС-АГРО».

15. Про затвердження розпоряджень.

16. Про відміну рішення двадцятої сесії 8 скликання №4 від 03 грудня 2021 року .

17. Про затвердження кошторисної документації на «Утримання вулично-шляхової мережі: здійснення поточного ремонту (дрібний ремонт) дороги .

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ