Тридцять п'ята сесія

1.Про затвердження розпоряджень

2/1 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік.

2/2 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік.

2/3 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік.

3/1 Про надання грошової допомоги.

3/2 Про надання грошової допомоги.

3/3 Про надання грошової допомоги.

3/4 Про надання грошової допомоги.

3/5 Про надання грошової допомоги.

3/6 Про надання грошової допомоги.

3/7 Про надання грошової допомоги.

3/8 Про надання грошової допомоги.

3/9 Про надання грошової допомоги.

3/10 Про надання грошової допомоги.

3/11 Про надання грошової допомоги.

3/12 Про надання грошової допомоги.

3/13 Про надання грошової допомоги.

3/14 Про надання грошової допомоги.

4/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

4/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП.

5/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП.

5/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП.

5/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

5/15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6. Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП, ПІП, ПІП.

7. Про розгляд заяв громадян.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок ТОВ « Мрія Фармінг Полісся».

9. Про затвердження Статуту Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради в новій редакції.

СТАТУТ ПЛУЖНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ БОРТНИКА Р.Й. ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

10. Про зміну юридичної адреси та затвердження Статуту М’якотівського ліцею Плужненської сільської ради в новій редакції.

СТАТУТ М’ЯКОТІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

11. Про зміну юридичної адреси та затвердження Статуту Комунального закладу «М’якотівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»(дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради» в новій редакції.

СТАТУТ Комунального закладу «М’якотівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»(дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради».

12. Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів нерухомого комунального майна територіальної громади Плужненської сільської ради, які підлягають передачі в оренду на аукціоні у 2023 році.

13/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду .

13/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду .

13/3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.

14. Про надання дозволу на розроблення детального плану території, щодо розміщення земельної ділянки Янковській Інні Вікторівні.

15/1 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

15/2 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

15/3 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

16. Про укладення додаткових угод до договорів земельних ділянок.

17. Про надання земельної ділянки в оренду Збаровському Володимиру Івановичу.

18. Про розгляд клопотання Фермерського господарства «Сім’я 2019» ЄДРПОУ: 4204740 про заключення додаткових угод оренди на земельні ділянки сільськогосподарського виробництва.

19. Про затвердження Комплексного плану заходів щодо боротьби та профілактики грипу і ГРВІ, в тому числі COVID-19 в Ізяславській, Плужненській, Сахновецькій громадах на епідсезон 2023-2024 років.

20/1 Про розгляд листів.

20/2 Про розгляд листів.

20/3 Про розгляд листів.

20/4 Про розгляд листів.

20/5 Про розгляд листів.

20/6 Про розгляд листів.

20/7 Про розгляд листів.

21. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ