Інформація

Ізяславська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області

Поштова адреса: 30300, м.Ізяслав, вул..Незалежності,43

тел..(факс) (03852) 4-21-10

e-mail: km.official2208@tax.gov.ua

Головне управління ДПС у Хмельницькій області: https://km.tax.gov.ua

Державна податкова служба України: https://tax.gov.ua

Центр обслуговування платників

Ізяславcької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області.

(https://km.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/75880.html)

Контактні телефони:

Керівник ЦОП - тел. (03852) 4-15-47

Модератор ЦОП - тел. (03852) 4-15-47

публічна інформація - тел.(03852) 4-21-10

Приймальна громадян – тел. (03852) 4-21-10

Графік роботи:

Із 24 червня 2020 року графік роботи територіальних органів та Головного управління ДПС у Хмельницькій області змінено.

На період дії карантину у податковій службі Хмельниччини:

початок робочого дня - о 8 год. 00 хв.

обідня перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

закінчення робочого дня - о 17 год. 00 хв., у п’ятницю - о 15 год. 45 хв.

Прийом відвідувачів у Центрах обслуговування платників, які звернулися за наданням адміністративних послуг, здійснюється за таким графіком:

початок робочого дня - о 10 год. 00 хв.

обідня перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

закінчення робочого дня - о 17 год. 00 хв., у п’ятницю - о 15 год. 45 хв.

Субота, неділя - вихідні дні.

Інші послуги та сервіси, які надаються Центром обслуговування платників:

1. Приймання кореспонденції щодо отримання адміністративних послуг.

2. Приймання податкової та іншої звітностей.

3. Облік платників:

3.1. взяття на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням;

3.2. надання витягів з реєстру платників податку на додану вартість;

3.3. надання витягів з реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового;

3.4. видача довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків.

4. Проведення звірки за письмовою заявою платників податку на майно з фізичних осіб (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю (у т. ч. заява для застосування пільги)).

5. Погодження довідок-розрахунків та підписання довідок про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску.

6. Надання платникам безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової, фінансової та іншої звітностей платників в електронному вигляді.

7. Надання консультацій з питань:

7.1. електронних сервісів;

7.2. податкового законодавства, законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС.

8. Приймання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації в межах Законів України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (зі змінами) та від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» (зі змінами).

Ізяславська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує

Ізяславська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що фізичні особи-підприємці, які є одночасно найманими працівниками, звільняються від сплати єдиного внеску за себе. Страховий платіж за них зобов’язаний здійснити роботодавець. Така норма поширюється на усіх підприємців, незалежно від того, на якій системі оподаткування вони перебувають. Однак, це не стосується сумісників. Водночас, підприємець, за якого роботодавець сплачує ЄСВ, може при бажанні й надалі сплачувати за себе страхові внески, та у такий спосіб збільшити свої внески до Пенсійного фонду, від загальної суми яких, згодом йому й розраховуватимуть пенсійні виплати. Такі внески, знову ж таки, не можуть бути меншими за мінімально встановлений та більшими за максимальний розміри. Нагадаємо, що у 2021 році законодавчо встановлений мінімальний рівень страхового внеску є не меншим 1320 гривень (з 1 грудня 2021 року – 1430 грн), та не більшим за максимальний – 90 тисяч гривень (з 1 грудня 2021 року – 97 500 тисяч гривень). У податкові службі Хмельниччини радять підприємцям-найманим особам особисто контролювати нарахування та перерахування ЄСВ роботодавцями, щоб не було боргів перед Пенсійним фондом. Зауважимо, що перевірити нарахування та сплату роботодавцем єдиного внеску з отриманої заробітної плати найманий працівник може в Пенсійному фонді, звернувшись особисто чи через офіційний портал Електронних послуг Пенсійного фонду, та безкоштовно отримати Довідку про застраховану особу (форма ОK- 5 чи OK-7). Такий контроль варто здійснювати щомісяця. Звертаємо увагу! Податкова служба має доступ до персоніфікованих відомостей застрахованих осіб про заробітну плату, на яку нараховується та з якої сплачено страхові внески. Тобто, фізичні особи-підприємці або особи, які провадять незалежну професійну діяльність, можуть додатково не повідомляти контролюючі органи про факт сплати за них єдиного внеску роботодавцем.

14:51 13.12.2021