Інформаційні картки

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги зі взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації речового права, похідного від права власності.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації обтяжень речових прав на нерухоме майно.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги щодо заборони вчинення реєстраційних дій.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги зі скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації спеціального майнового права на об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для проєктування об’єкта будівництва (внесення змін).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ ВИДАЧА (ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ПАСПОРТА ПРИВ’ЯЗКИ ТИМЧАСОВОЇ СПОРУДИ (ТС) ДЛЯ ПРОВАДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.