1. Будинок культури с. Плужне (свідоцтво відсутнє);

3. Клуб с. Улянівка (свідоцтво відсутнє);

4. Бібліотека для дорослих с. Плужне (свідоцтво відсутнє);

5. Бібліотека для дітей с. Плужне (свідоцтво відсутнє);

Рідне слово… Скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету і вогню! Скільки в тобі доброти і лагідності, мудрості. Що може бути дорожчим для людини, як рідне слово? Мова  єднає націю, народ в єдине ціле, це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. 21 лютого - Міжнародний день рідної мови, що був встановлений у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.  Бібліотекар Хеленюк І.Л. провела розважально-пізнавальну годину «Мовний вернісаж».  Розповіла  про історію виникнення свята рідної мови, про те яка наша мова мелодійна, неповторна. Діти змагались у конкурсі «Відповіді в словах», пригадали прислів ‘я, приказки, грали у цікаві мовні ігри, читали вірші, гуморески.

09:07 21.02.2022