Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Сорокова сесія

1. Про господарську діяльність Комунального підприємства «Лісомисливське господарство» Плужненської сільської ради за 2023 рік.

2/1 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2024 рік .

Додаток 1 до рішення № 2/1 від 19.04.24.

Додаток 2 рішення 2/1 від 19.04.24.

Додаток 3 рішення № 2/1 від 19.04.24 р.

Додаток 4 РІШЕННЯ 2/2 ВІД 19.04.2024.

Додаток 7 до рішення № 2/1 від 19.04.2024 р

2/2 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2024 рік .

Додаток 1 РІШЕННЯ 2/2 ВІД 19.04.2024 (пункт 1) .

Додаток 3 до рішення № 2/2 від 19.04.2024 р.

2/3 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2024 рік .

Додаток 1 ДО РІШЕННЯ 2/3 ВІД 19.04.2024.

Додаток 2 РІШЕННЯ 2/3 ВІД 19.04.2024.

Додаток 3 РІШЕННЯ 2/3 ВІД 19.04.2024.

Додаток 7 РІШЕННЯ 2/3 ВІД 19.04.2024 Р.

3. Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Плужненської сільської ради.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (НОВА РЕДАКЦІЯ).

4. Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів (безоплатно) та затвердження Положення про порядок надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів (безоплатно) Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Плужненської сільської ради.

5/1 Про надання грошової допомоги.

5/2 Про надання грошової допомоги.

5/3 Про надання грошової допомоги.

5/4 Про надання грошової допомоги.

5/5 Про надання грошової допомоги.

5/6 Про надання грошової допомоги.

5/7 Про надання грошової допомоги.

6. Про передачу в оренду без проведення аукціону комунального майна Плужненської сільської ради та встановлення річної орендної плати за користування таким майном РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПАРАСКЕВСЬКОГО ХРАМУ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА М"ЯКОТИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ".

7. Про проведення продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Плужненської сільської ради.

8. Про внесення змін до Програми організації громадських робіт на 2022-2025 роки.

9/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/5 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/6 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/9 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/10 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

9/11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

10/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

10/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

10/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ПІП.

12. Про надання дозволу на розроблення детального плану території, щодо розміщення земельної ділянки релігійної громади «СВЯТОЇ ТРІЙЦІ» с. Плужне.

13. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.

14. Про виключення з членів особистого селянського господарства ПІП.

15. Про припинення права постійного користування нерухомим майном КП «Плужне» та надання в постійне користування нерухомого майна КП "Лісомисливське господарство".

16. Про виділення в натурі (на місцевості)земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ПІП.

17. Про виділення в натурі (на місцевості)земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ПІП.

18. Про розгляд заяв ПІП.

19. Про внесення змін до рішення №2/1 тридцять дев’ятої сесії Плужненської сільської ради 8 скликання від 16.02.2024 р.

20. Про розгляд листа Військової частини А____ .

21. Про розгляд листа Військової частини А____ .

22. Про розгляд листа Військової частини А_____ .

23. Про розгляд листа Плужненської школи мистецтв .

24. Про розгляд листа КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Ізяславської міської ради.

25. Про внесення змін до Програми організації поховання учасників бойових дій, які загинули під час виконання військового обов’язку, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на 2024-2025 роки.

26. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Плужненської територіальної громади на 2024-2027 роки.

27. Про розгляд заяви ПІП.

28. Про розгляд листа Комунального закладу «Плужненський заклад дошкільної освіти «Теремок» (дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради».

29. Про надання згоди на встановлення земельного сервітуту та укладення договору земельного сервітуту з ТОВ «Борисівський кар'єр».

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту ТОВ «Борисівський кар'єр».

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь