Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Шістнадцята сесія

1/1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

1/2 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

1/3 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

1/4 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

1/5 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Про внесення змін в рішення №2 від 23.07.2021 року « Про перейменування вулиць і провулків».

3. Про внесення змін в додаток до рішення №22 від 12.07.2021 року « Про затвердження Переліку першого типу нерухомого комунального майна територіальної громади Плужненської сільської ради, які підлягають передачі в оренду у 2021 році».

4/1 Про надання одноразової грошової допомоги.

4/2 Про надання одноразової грошової допомоги.

4/3 Про надання одноразової грошової допомоги.

4/4 Про надання одноразової грошової допомоги.

4/5 Про надання одноразової грошової допомоги.

4/6 Про надання одноразової грошової допомоги.

4/7 Про надання одноразової грошової допомоги.

5/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІ.

5/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП

5/5 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під польовими дорогами, запроектованими для доступу до земельних ділянок.

7/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості ПІП.

7/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/17 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/25 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

7/26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/27 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП, ПІП, ПІП.

7/29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

7/31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

8/1 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/2 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/3 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/4 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/5 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/6 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/15 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/16 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/17 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/19 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/21 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/22 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/23 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/24 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/25 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/26 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/27 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/28 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/30 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною та без зміни цільового призначення ПІП.

8/31 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/32 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/33 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/34 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/35 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/36 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/37 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/38 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/39 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/40 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/41 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/42 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/43 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/44 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/45 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/46 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/47 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/48 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП, ПІП.

8/49 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/50 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/51 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/52 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/53 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/54 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/55 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/56 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/57 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/58 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/59 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/60 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/61 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/62 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/63 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/64 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/65 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/66 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/67 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/68 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/69 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/70 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/71 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/72 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

8/73 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/74 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/75 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

8/76 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПІП.

9/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП .

9/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/7 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення ПІП.

9/24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/32 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/33 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/34 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/35 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/36 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/37 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/38 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/39 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною та без зміни їх цільового призначення ПІП.

9/40 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/41 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/42 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

9/43 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ПІП.

9/44 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

10/1 Про розгляд заяв громадян.

10/2 Про розгляд заяв громадян.

10/3 Про розгляд заяв громадян.

10/4 Про розгляд заяв громадян.

10/5 Про розгляд заяв громадян.

10/6 Про розгляд заяв громадян.

10/7 Про розгляд заяв громадян.

10/8 Про розгляд заяв громадян.

10/9 Про розгляд заяв громадян.

10/10 Про розгляд заяв громадян.

10/11 Про розгляд заяв громадян.

10/12 Про розгляд заяв громадян.

10/13 Про розгляд заяв громадян.

10/14 Про розгляд заяв громадян.

10/15 Про розгляд заяв громадян.

10/16 Про розгляд заяв громадян.

10/17 Про розгляд заяв громадян.

11/1 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/2 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/3 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/4 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/5 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/6 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/7 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/8 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/9 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/10 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/11 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/12 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/13 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/14 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/15 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

11/16 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

12/1 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного виробництва, ПІП.

12/2 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, ПІП.

12/3 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного виробництва, ПІП.

13/1 Про внесення змін до рішення сесії № 9/67 від 12.07.2021 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ПІП..

13/2 Про розгляд заяв громадян.

14. Про схвалення звернення Плужненської сільської ради до голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк.

15. Про припинення права оренди земельних ділянок .

16. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

18. Про розірвання договорів оренди з ТОВ «Фармгейт Україна» на невитребувані паї за взаємною згодою сторін.

19. Про затвердження акту приймання-передачі комунального майна Плужненської сільської ради .

20. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів на 2021-2022 навчальний рік.

21. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області»» в новій редакції.

22/1 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

22/2 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

22/3 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь