Подяки

Подяка

Плужненська громада активно працює над створенням комфортних умов для проживання людей, які були вимушені покинути свої домівки, та зараз знаходяться в громаді. Дякуємо друзям з Центру розвитку ініціатив “ІнСорс” і особисто Володимиру Плетюку, які за завдяки фінансовій підтримці Фонду Східна Європа в межах проєкту «Шелтер» надали частину меблів та техніки, а саме: двоярусні ліжка, стільці, бойлер, дошки для прасування, тумби з умивальниками. Крім того окремим категоріям внутрішньопереміщених осіб було надано гуманітарну допомогу. Поряд з тим спільно розробляємо інші Проєкти для розвитку громади про, що було проведено зустріч голови громади Мартинюка Віталія з членом ГО "Центр розвитку ініціатив "Інсорс" Володимиром Плетюком.

12:52 20.06.2022