Цивільний захист

Про заборону паління трави

Згідно з вимогами Правил охорони електричних мереж, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 № 209 та ЗУ "Про землі енергетики та правовий режим спеціальних енергетичних обєктів", в охоронних зонах повітряних ліній забороняється виконувати будь-які дії, які можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їхні пошкодження або нещасні випадки.

14:19 05.04.2022

На Хмельниччині запрацювали рейдові групи з протидії самовільному випалюванню рослинності

Сьогодні голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підписав наказ про утворення рейдових груп з моніторингу випадків виявлення та недопущення самовільного випалювання рослинності або її залишків на території Хмельницької області.

19:31 23.03.2022

Відсьогодні цивільним особам на Хмельниччині заборонено відвідувати ліси

Сьогодні голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підписав наказ про заборону у Хмельницькій області відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

19:29 23.03.2022