Цивільний захист

Про роботу Державного електронного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки

Починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.

10:37 03.10.2023

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

З 20.06.2023 року по 23.06.2023 рік, згідно наказу голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 22.05.2023 року №НС-412, відбудеться командно-штабне навчання територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області, метою своєчасноїта якісної підготовки органів управлянні та сил цивільного захисту населення області

11:06 13.06.2023