Тридцять перша сесія

1. Про організацію та проведення громадського обговорення щодо реорганізації та перепрофілювання (зміни типу) закладів освіти Плужненської сільської ради.

2. Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій.

3. Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік .

4/1 Про надання грошової допомоги .

4/2 Про надання грошової допомоги.

4/3 Про надання грошової допомоги .

4/4 Про надання грошової допомоги.

4/5 Про надання грошової допомоги.

4/6 Про надання грошової допомоги .

4/7 Про надання грошової допомоги .

4/8 Про надання грошової допомоги .

4/9 Про надання грошової допомоги .

4/10 Про надання грошової допомоги .

4/11 Про надання грошової допомоги .

4/12 Про надання грошової допомоги .

4/13 Про надання грошової допомоги .

4/14 Про надання грошової допомоги .

4/15 Про надання грошової допомоги .

4/16 Про надання грошової допомоги .

4/17 Про надання грошової допомоги .

4/18 Про надання грошової допомоги .

4/19 Про надання грошової допомоги .

4/20 Про надання грошової допомоги.

5. Про затвердження Переліку першого типу нерухомого комунального майна територіальної громади Плужненської сільської ради, які підлягають передачі в оренду у 2023 році.

6. Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Плужненської сільської ради, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціонах .

7/1 Про розгляд листів та звернень.

7/2 Про розгляд листів та звернень.

7/3 Про розгляд листів.

8. Про звернення Плужненської сільської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території Хмельницької області, щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.

9. Про передачу комунального майна в умовах правового режиму воєнного стану.

10. Про розгляд звернення жителів с.Дертка, с.Сивір, с.Лісна.

11. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності.

12/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

12/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

12/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

12/4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

13/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

13/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Плужненської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентераризації земель ТОВ «Мрія Фармінг Полісся».

16. Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

17. Про припинення користування земельними ділянками громадян.

18. Про відміну рішення сесії Плужненської сільської ради.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Плужненській сільській раді.

20. Про зміну виду цільового призначення земельних ділянок комунальної власності на території Плужненської сільської ради.

21. Про укладення додаткових угод до договорів земельних ділянок.

22. Про передачу нерухомого майна комунальної власності сільської ради у державну власність.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ФГ «Дружба».

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (20,655 га) за межами населеного пункту с. М’якоти.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ