Тридцять четверта сесія

1. Про затвердження розпоряджень.

2/1 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік .

2/2 Про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2023 рік .

3/1 Про надання грошової допомоги.

3/2 Про надання грошової допомоги.

3/3 Про надання грошової допомоги.

3/4 Про надання грошової допомоги.

3/5 Про надання грошової допомоги.

3/6 Про надання грошової допомоги.

3/7 Про надання грошової допомоги.

3/8 Про надання грошової допомоги.

3/9 Про надання грошової допомоги.

4. Про внесення змін до Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Плужненської сільської ради.

5/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

5/4 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

6/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

6/15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП.

7/1 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ПІП.

7/2 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ПП « ІЗЯСЛАВМОЛПРОДУКТ».

8/1 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

8/2 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку ПІП.

8/3 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП, ПІП.

9. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів .

10. Про внесення змін до «Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Плужненської сільської ради ОТГ на 2020-2024 роки».

11. Про затвердження передавального акту щодо припинення комунальних підприємств: Комунальне підприємство “Дертківське” (код за ЄДРПОУ 39074216), Комунальне підприємство “Борисів” (код за ЄДРПОУ 31347835), Комунальне підприємство “Плужне” (код за ЄДРПОУ 31672647).

12. Про звіт директора Комунального підприємства «Лісомисливське господарство» Рожкова О.В..

13. Про встановлення оплати за харчування та навчання в закладах освіти.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок Нечаюку Олексію Івановичу.

15/1 Про укладення додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок.

15/2 Про укладення додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок.

16. Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

17/1 Про розгляд заяв громадян.

17/2 Про розгляд заяв громадян.

17/3 Про розгляд заяв громадян.

18. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

19. Про припинення користування земельними ділянками громадян.

20. Про затвердження Програми фінансової підтримки управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації щодо виконання повноважень з реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення Плужненської територіальної громади на 2023 рік.

21. Про внесення змін в стуктуру Комунального закладу «Молодіжний центр «Великорадогощанська січ».

22/1 Про розгляд листів.

22/2 Про розгляд листів.