Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Вісімнадцята сесія

1/1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/2 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/3 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/4 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

1/5 Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік .

2. Про схвалення звернення Плужненської сільської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників депутатських фракцій та груп IX скликання у Верховній Раді України.

3. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Плужненської сільської об’єднаної територіальної громади на період 2020-2023 роки .

4. Про зміну назви та затвердження Статуту Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради в новій редакції .

СТАТУТ ПЛУЖНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ БОРТНИКА Р.Й. ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (нова редакція).

5. Про зміну назви та затвердження Статуту М’якотівського ліцею Плужненської сільської ради в новій редакції .

СТАТУТ М’ЯКОТІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (нова редакція)

6. Про зміну назви та затвердження Статуту «Комунального закладу «Плужненський заклад дошкільної освіти «Теремок» (дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради» в новій редакції .

СТАТУТ Комунального закладу «Плужненський заклад дошкільної освіти «Теремок» (дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради» (нова редакція) .

7. Про зміну назви та затвердження Статуту «Комунального закладу «Кунівський заклад дошкільної освіти «Берізка» (дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради» в новій редакції .

СТАТУТ Комунального закладу «Кунівський заклад дошкільної освіти «Берізка» (дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради» (нова редакція) .

8. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «М’якотівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»(дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради» в новій редакції .

СТАТУТ Комунального закладу «М’якотівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»(дитячий садок) загального типу Плужненської сільської ради» (нова редакція)

9/ Про зміну назви та затвердження Статуту Плужненської школи мистецтв Плужненської сільської ради в новій редакції .

СТАТУТ Плужненської школи мистецтв Плужненської сільської ради (нова редакція).

10. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Борисівський ліцей Плужненської сільської ради» в новій редакції.

СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БОРИСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» (нова редакція).

11. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Кунівський ліцей Плужненської сільської ради» в новій редакції.

СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “КУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ” (нова редакція).

12. Про затвердження Програми розвитку фізкультури і спорту Плужненської сільської ради.

ПРОГРАМА розвитку фізкультури і спорту Плужненської територіальної громади.

13/1 Про затвердження переліку об’єктів, видів робіт для осіб, яких засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2022 рік.

13/2 Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно-корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт на 2022 рік.

13/3 Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді громадських робіт на 2022 рік.

14/1 Про надання грошової допомоги .

14/2 Про надання грошової допомоги .

14/3 Про надання грошової допомоги .

14/4 Про надання грошової допомоги.

14/5 Про надання грошової допомоги.

14/6 Про надання грошової допомоги.

14/7 Про надання грошової допомоги.

15/1 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

15/2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

15/3 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

16/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

16/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІП.

16/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/9 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/17 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП, ПІП, ПІП.

16/20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/25 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/27 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/32 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

16/33 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПІП.

17/1 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/2 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною та без зміни цільового призначення ПІП.

17/3 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною та без зміни цільового призначення ПІП.

17/4 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/5 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/6 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/7 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/15 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/16 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/17 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/19 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/21 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/22 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/23 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/24 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/25 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/26 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/27 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/28 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/30 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/31 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/32 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/33 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/34 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/35 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/36 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/37 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/38 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/39 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/40 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/41 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/42 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/43 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/44 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/45 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/46 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/47 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/48 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/49 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/50 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/51 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/52 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/53 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/54 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/55 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/56 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/57 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва ПІП.

17/58 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/59 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПІП.

17/60 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/61 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

17/62 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПІП.

17/63 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПІП.

17/64 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для комерційної діяльності ПІП.

17/65 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПІП.

18/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/3 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/4 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/5 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність зі зміною та без зміни її цільового призначення ПІП.

18/6 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/7 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/8 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/9 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/10 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/11 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/12 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/13 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/14 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/15 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/16 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/17 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у ПІП.

18/18 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/19 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/20 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/21 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/22 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/23 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/24 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/25 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/26 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/27 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/28 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/29 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення ПІП.

18/30 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/31 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/32 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/33 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/34 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення ПІП.

18/35 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/36 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/37 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/38 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/39 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/40 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/41 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/42 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/43 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/44 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення ПІП.

18/45 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/46 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення ПІП.

18/47 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення ПІП.

18/48 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення ПІП.

18/49 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/50 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/51 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/52 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/53 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/54 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/55 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/56 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/57 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/58 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/59 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/60 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/61 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність зі зміною її цільового призначення ПІП.

18/62 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/63 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/64 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/65 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/66 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/67 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/68 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/69 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/70 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у власність ПІП.

18/71 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/72 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

18/73 Про затвердження проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність ПІП.

19/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення.

19/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення.

19/3 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення.

19/4 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення.

19/5 Про погодження зміни складу угідь проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Плужненської сільської ради.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду .

22/1 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПІП.

22/2 Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, ПІП.

23/1 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

23/2 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

23/3 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

23/4 Про припинення користування земельними ділянками громадян.

24/1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24/2 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24/3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24/4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24/5 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24/6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

25/1 Про розгляд заяв громадян.

25/2 Про розгляд заяв громадян.

25/3 Про розгляд заяв громадян.

25/4 Про розгляд заяв громадян.

25/5 Про розгляд заяв громадян.

25/6 Про розгляд заяв громадян.

25/7 Про розгляд заяв громадян.

25/8 Про розгляд заяв громадян.

25/9 Про розгляд заяв громадян.

25/10 Про розгляд заяв громадян.

25/11 Про розгляд заяв громадян.

25/12 Про розгляд заяв громадян.

25/13 Про розгляд заяв громадян.

25/14 Про розгляд заяв громадян.

25/15 Про розгляд заяв громадян.

25/16 Про розгляд заяв громадян.

25/17 Про розгляд заяв громадян.

26/1 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у постійне користування Плужненському професійному аграрному ліцею .

26/2 Про затвердження проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки у постійне користування Плужненському професійному аграрному ліцею.

27/1 Про затвердження Положення про філію Шекеринецька гімназія Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради.

ПОЛОЖЕННЯ про філію Шекеринецька гімназія Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради.

27/2 Про затвердження Положення про філію Великорадогощанська початкова школа Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради .

ПОЛОЖЕННЯ про філію Великорадогощанська початкова школа Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради.

28. Про надання одноразової допомоги.

29. Про розгляд заяви ФГ «Дружба-Плужне».

30/1 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

30/2 Про розгляд листів, звернень та клопотань .

30/3 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

30/4 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

30/5 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

30/6 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

30/7 Про розгляд листів, звернень та клопотань.

31. Про відміну рішення сесії Плужненської сільської ради.

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь