Оголошення

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу "Борисівський ліцей Плужненської сільської ради"

15:33 21.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Борисівський ліцей Плужненської сільської ради» Хмельницької області

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу«Борисівський ліцей Плужненської сільської ради» Хмельницької  області

14:31 22.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення щодо добору кандидатур в кількості 2-х осіб  для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу «Борисівський ліцей Плужненської сільської ради» Хмельницької області.

14:18 22.06.2021

Деззасоби

Розширений перелік деззасобів для проведення дезінфекційних заходів в навколишньому середовищі та знезараження рук людини

10:12 18.03.2020