Цивільний захист

На Хмельниччині запрацювали рейдові групи з протидії самовільному випалюванню рослинності

Сьогодні голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підписав наказ про утворення рейдових груп з моніторингу випадків виявлення та недопущення самовільного випалювання рослинності або її залишків на території Хмельницької області.

19:31 23.03.2022

Відсьогодні цивільним особам на Хмельниччині заборонено відвідувати ліси

Сьогодні голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підписав наказ про заборону у Хмельницькій області відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

19:29 23.03.2022

Пам’ятка щодо обладнання найпростіших укриттів (підвальних приміщень)

Обладнання найпростіших укриттів має забезпечувати можливість безперервного перебування в них населення впродовж не менше 48 годин. Для підготовки найпростіших укриттів (підвальних приміщень) слід виконати наступні роботи:

14:34 11.03.2022