Щодо проведення онлайн-наради

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі "Інноваційні методи підвищення врожайності сільськогосподарських культур в сучасних кліматичних умовах України та світу", який відбудеться он-лайн на платформі ZOOM і об'єднає у дискусії провідних науковців, виробничників та аграріїв з різних країн. Орієнтовний початок семінару 12 березня 2021р. о 12:00. В ході роботи семінару будуть сформовані рекомендації. Всі учасники отримають посилання на базу матеріалів та презентацій семінару. Реєстрація учасників триватиме до 09:00 11.03. Реєстрація доповідачів триватиме до 09:00 09.03.2021 року. Термін он-лайн ефіру семінару обмежений. Програма заходу та доступ до он-лайн платформи буде наданий кожному, хто зареєструвався на його електронну пошту. Організатори: - Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» - Департамент розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації - ТОВ "НВП "5 Елемент"

15:57 10.03.2021

Про затвердження тарифів, на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницька обласна дитяча лікарня" Хмельницької обласної ради

Розпорядження "Про затвердження тарифів, на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницька обласна дитяча лікарня" Хмельницької обласної ради

13:48 09.03.2021

Рекомендації населенню

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб

15:31 01.03.2021