Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

Дата: 01.03.2021 14:56

01.03.2021                                                                                                                                       № 119

про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

Сьогодні, 1 березня 2021 року, станом на 8 год. 01 хв., перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт * год електроенергії. За лютий цього року вироблено 679,26 млн. кВт * год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,19 млн. кВт * год електроенергії. За лютий місяць вироблено 319,21 млн. кВт * год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Довідково

Відокремлений підрозділ «Хмельницька атомна електростанція» Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» - найпотужніше підприємство Хмельниччини.

Детальніше: www.xaec.org.ua ,  www.facebook.com/khnpp.