В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ГРОМАДИ ПРОЛУНАЛИ ПЕРШІ ДЗВІНКИ

1 вересня у навчальних закладах Плужненської ОТГ відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня знань та Першого дзвоника! Перший дзвінок — традиційне свято школярів, які розпочинають навчання. Цього дня першокласники стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні. Вітаємо всіх із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Звичайно, він є особливим для 57 першокласників, які вперше сіли за шкільні парти, а особливо хвилюючим – для  випускників, перед якими по закінченні навчального року відкриється дорога у доросле самостійне життя. Тож, нехай 2021-2022 навчальний рік стане плідним та багатим на здобутки, надихатиме успіхами вихованців та педагогів. Усім учням бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

23:03 01.09.2021