До Плужненської сільської ради завітала коляда!

Дата: 11.01.2022 23:57

7 січня в Україні православний народ відзначає Різдво Христове, яке неможливо уявити без колядок, мелодії яких приносять святковий настрій. У колядках прославляється Син Божий, який народився у Вифлеємі і якому судилося звільнити людство від гріхів своїм жертовним шляхом. І досі людство пам’ятає про цю дивовижну подію, про яку сповістила зірка. Це саме за нею йшли троє волхвів, прагнучи принести дари Божому дитяті, якому не знайшлося місця у людських хатах, але в убогих яслах, серед невинних ягняток.

10 січня до працівників Плужненської сільської ради завітали колядники Плужненського ліцею ім. Р.Й. Бортника та Шумської громади с. Васьківці. Різдвяні колядки лунали під акомпанемент баяну, бажаючи усім присутнім, у наступному році: миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів. Щиро дякуємо колядникам за створення теплої Різдвяної атмосфери.

,