Допомога на утримання дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.

11:00 23.02.2022

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Міністерство та комітет цифрової трансформації України підготував для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

10:53 23.02.2022

Голови громад-членів АМУ в Хмельницькій області провели нараду із питань територіальної оборони і забезпечення роботи критичної інфраструктури

15:10 18.02.2022

В с. Борисів вшанували учасників війни в Афганістані

15 лютого 1989 року радянські війська залишили Республіку Афганістан. Тисячі молодих радянських юнаків пройшли випробування вогнем в Афганістані. Тому сьогодні, ми вшановуємо всіх учасників тієї війни з с. Борисів.

14:26 16.02.2022

Щирі вітання воїнам-інтернаціоналістам!

Директор Плужненського будинку культури Лисак Ольга Петрівна та бібліотекар Каленюк Галина Леонідівна  привітали воїнів-інтернаціоналістів та вручили подарунки від імені сільського голови Віталія МАРТИНЮКА.

12:15 16.02.2022

16 лютого - День єднання!

В Україні 16 лютого стане Днем єднання. Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ № 53/2022 від 14 лютого 2022 року з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.

10:01 16.02.2022

Вітаємо  воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!  Щиро вітємо  воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини! Бажаємо вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа! Плужненський будинок культури!!!

09:42 16.02.2022