ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Трудові відносини у військовий час принципово не відрізняються від мирних часів: у працівників є гарантії від держави, роботодавець має слідувати певним правилам.

07:24 11.03.2022

У Шепетівці відновлюють дистанційне навчання та долучають дітей-переселенців

З понеділка, 14 березня, у школах Шепетівської міської територіальної громади відновлюється дистанційне навчання. Діти-переселенці також зможуть долучитися до освітнього процесу у шепетівській громаді. Дистанційка розпочнеться в учнів 1-11 класів та вихованців закладів позашкільної освіти. Натомість робота дитячих садочків ще не поновлюється. Батьки школярів, які прибули й наразі проживають у шепетівській громаді можуть звертатися у загальноосвітні навчальні заклади для реєстрації учнів. У ході навчання основний акцент буде на завданнях, які мають бути виконані під час уроку.

10:50 10.03.2022

Гаряча лінія для надання правової допомоги

Асоціація правників України ініціювала відкриття гарячої лінії для надання оперативної юридичної допомоги. Закликаємо всіх правників України долучатися до підтримки цієї ініціативи! Звертайтеся за телефоном +38 (096) 742-71-07 (Telegram) і вам розкажуть як це зробити. До уваги всіх, кому необхідна допомога!

10:44 10.03.2022

Держава продовжить виплату соціальних допомог під час воєнного стану, звертатись за перепризначенням не потрібно, – Марина Лазебна

Міністр соціальної політки України Марина Лазебна повідомила, що держава продовжить виплачувати призначені державні соціальні допомоги людям протягом часу дії воєнного стану плюс один місяць після його завершення. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив за пропозицією Міністерства соціальної політики. «Наші дорогі співвітчизники! Ми не зупиняємо виплату призначених державних соціальних допомог. Під час воєнного стану не потрібно звертатись за їх перепризначенням або підтвердженням права на їх отримання. Бережіть себе та своїх близьких!» - прокоментувала Марина Лазебна.

09:48 09.03.2022