Про збір гуманітарної допомоги!!!

Дата: 11.03.2022 07:49

Шановні жителі громади!!!

Дякуємо всім небайдужим, що допомагали та продовжують допомагати у наданні та зборі гуманітарної допомоги.
Збір гуманітарної допомоги продовжується.
Продукти, засоби гігієни, речі у громаді приймають заклади освіти. Небайдужі громадяни громади плетуть маскувальні сітки, так необхідні в даний час для наших Героів ЗСУ. По всій громаді жителі готують смаколики (вареники, пиріжки, тушонку) для воїнів та переселенців які прибули до громади та міст Шепетівка та Хмельницький.

Вимушених переселенців поселяємо в будинки, в яких наразі ніхто не проживає, поселяємо до жителів у яких є вільні кімнати та в гуртожитку  Плужненського професійного аграрного ліцею та забезпечуємо ксім необхідним: харчування, вода, світло, одяг та дрова). Всього в нашій громаді розміщено 469 чоловік.

Добровольці територіальної оборни також  повноцінно забезпечені  харчуванням цілодобово.