Інформація

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області надає роз’яснення щодо підвищення пенсії особам старшим 75-річного віку

Якщо пенсію особам 75 – річного віку і старшим обчислено з врахуванням заробітної плати, то таким особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році» з 1 березня 2022 року проведено перерахунок пенсії шляхом збільшення показника середньої заробітної плати на коефіцієнт 1,14, тобто проведено індексацію пенсії.

14:31 02.11.2022