Відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії сільської  ради восьмого скликання.

Дата: 19.12.2023 22:10

Фото без описуФото без опису

Сьогодні 19 грудня  відбулося пленарне засідання тридцять восьмої  сесії сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова  Віталій Мартинюк та секретар виконавчого комітету Людмила Семенишина. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступник сільського голови Людмила Лужецька, старости Ярослав Качур, Михайло Левчук та Людмила Шулдик. Сесійному зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

В ході засідання депутатами були розглянуті питання:

1.Про  бюджет  на  2023 рік (доповідали  начальник  відділу фінансів Ірина КОВТУН та голова постійної   комісії з  питань  бюджету  Іван ЖИГАДЛО)

2. Про затвердження  Програми  соціально-економічного  розвитку Плужненської сільської ради на 2023 рік(доповідала заступник  сільського голови Людмила ЛУЖЕЦЬКА)

3. Про введення посади асистента вихователя.

4. Про   затвердження  Плану роботи  Плужненської  сільської  ради  з підготовки проектів  регуляторних  актів  на  2023 рік. (доповідала  секретар ради Людмила СЕМЕНИШИНА).

5. Про внесення  змін   до  Програми  розвитку житлово-комунальної сфери Плужненської територіальної громади.

6.Про затвердження Програми соціального захисту населення "Турбота" Плужненської сільської територіальної громади на період 2024-2026 роки.  (доповідала заступник  сільського голови Людмила ЛУЖЕЦЬКА).

7. Про затвердження Програми організації поховання учасників бойових дій, які загинули під час виконання військового обов'язку, у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України на 2024-2025 роки(доповідала  секретар ради Людмила СЕМЕНИШИНА),

8. Про затвердження Програми "Територіальна оборона на 2024 рік" (доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК)

9.Про  надання  допомоги.(доповідав  голова постійної   комісії з  питань  бюджету  Іван ЖИГАДЛО)

10. Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг, затвердження розрахунку та тарифів на платні соціальні послуги на 2024 рік.(доповідала директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Маріанна Козенюк)

11. Про затвердження Положення про ексцертну раду при Комунальному закладі "Молодіжний центр "Великорадогощанська січ""(доповідав  директор КЗ «Молодіжний центр «Великорадогощанська січ»»  Микола МЕЛЬНИК)

12.Про затвердження Детального плану території з реконструкції існуючих будівель під індивідуальний житловий будинок і господарську будівлю в с.Плужне Шепетівського району Хмельницької області.

13. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

14. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної   ділянки в натурі (на місцевості)

15. Про припинення користування земельними ділянками громадян (доповідав  голова постійної   комісії з  питань земельних ресурсів та архітектури Андрій АВРАМИШИН).

16. Про розгляд листів  та  заяв. (доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК)

17.Різне.

По усіх питаннях порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення.