ЖОРСТОКА ВІЙНА ЗАБРАЛА ЖИТТЯ... ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ!

Дата: 09.12.2023 16:10

Сьогодні, 9 грудня, відбулося поховання військовослужбовця, нашого земляка - Пертовського Віктора Валерійовича.

Громада зустріла Героя навколішках з почуттям вдячності та жалю.

Цього року йому виповнилося 35 років. Попереду ще мало бути багато років життя, але не судилось…

Загинув Захисник смертю хороброго воїна, мужньо виконуючи військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, поблизу населеного пункту Дружба Бахмутського району Донецької області.

В Віктора Валерійовича залишились дружина та меленькі дітлахи,  згорьовані горем батьки.

У селі М'якоти, з усіма належними почестями, відбулося прощання із нашим мужнім земляком.

Керівництво та жителі громади, друзі й знайомі прийшли провести в останню дорогу земляка.

На жаль, Віктор Валерійович не побачить нашої Перемоги, але ми з вами її обов’язково дочекаємося. І кожного дня, кожної миті ми будемо пам’ятати його велику жертву та ще 18 Захисників з нашої громади, які віддали заради цієї Перемоги найдорожче – своє життя!

Царство Небесне і вічна пам’ять загиблим Героям України!