Знову бойова втрата земляка на фронті

Дата: 05.10.2023 09:37

Вчора, 04 жовтня, страшне оповіщення про непоправну втрату вручили ще одній сім’ї нашої громади. Ще одна родина почула страшне: «Ваш син загинув на війні»… Ця трагічна звістка оповила родину Ювковецьких з села Плужне.

Захищаючи Україну від російських загарбників, 24 вересня на Донеччині загинув наш 43-річний земляк, солдат-навідник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальойону Ювковецький Тарас Миколайович.

Важко підібрати слова, якими можна було б вгамувати пекучий біль втрати сина... Адже гинуть відважні, патріотичні українці…

Від імені усієї громади висловлюємо щирі  співчуття родині загиблого Героя. В цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг Тараса Ювковецького та всіх українських військових, які загинули, захищаючи від ворога нашу Україну.

Уклінна дяка та вічна пам’ять воїну-захиснику Батьківщини!

Про церемонію зустрічі та прощання з Героєм та чин похорону буде повідомлено додатково.