Вітання сільського голови Віталія Мартинюка з Вербною Неділею

Дата: 09.04.2023 09:30

Щиро Вітаю усіх з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею.

Згідно з християнським ученням, Ісус Христос воскресив з мертвих Лазаря. І люди, які бачили це, повірили, що він дійсно Син Божий. Коли Ісус в’їжджав на віслюку до Єрусалима, то люди, вшановуючи його, встеляли дорогу своїм одягом, а також вітали пальмовим гіллям.

В Україні таким деревом стала верба.

Бажаю Вам, щоб також сьогодні увійшло у Ваші родини благополуччя, успіх, тепло, надія і любов. Нехай освячені гілочки верби, що прикрасять Вашу домівку, принесуть до неї затишок, злагоду і достаток. А в нашу Україну – довгоочікувану перемогу, мир і Боже благословення!

З повагою сільський голова                                                                           Віталій МАРТИНЮК