ОБЛАСНА АКЦІЯ ПО ЗБОРУ УКРАЇНСЬКОМОВНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 13.03.2023 20:18

10 березня  2023 року  в рамках акції по збору українськомовної літератури українських письменників і класиків світової літератури для  відкриття українськомовної бібліотеки в Іспанському місті Валенсія дітям  шкільного та дошкільного віку, відбувся тематичний захід у м.Хмельницькому.

До даного заходу долучилися заклади загальної середньої освіти, працівники відділу освіти, небайдужі жителі Плужненської сільської ради.

Загалом, було зібрано і передано в Департамент освіти і науки 182 книги: енциклопедії, навчальні посібники, художні твори, вірші, казки та іншу цікаву літературу.

Вітаємо заклади освіти за активну громадську позицію і відзначення їх Подякою  Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Галина ДАНИЛЕНКО