На Хмельниччині до 07 лютого 2023 року рекомендовано обмежити споживання електроенергії.

Дата: 13.01.2023 12:46

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій ввів у дію рішення ради оборони Хмельницької області щодо економії споживання електричної енергії до 07 лютого 2023 року. Про це йдеться в наказі посадовця від 10 січня 2023 року № 5/2023-н.

На Плужненщині, як і по всій Україні, триває введення обмеження постачання електроенергії.

А тому закликаємо мешканців Плужненщини долучитися до збереження стабільної роботи енергетичної системи. Найкращий вклад – заощаджувати електроенергію. Особливо у години пікового навантаження на мережі (з 07:00 год. до 23:00 год)

Прості кроки допоможуть мінімізувати кількість відключень.

Що може зробити кожен із нас:

• В Плужненській громаді обмежено використання вуличного освітлення.

• В період пікових навантажень на енергосистему маємо споживати електрику усвідомлено – вмикаючи тільки те, що дійсно необхідно саме у цей час. Пральні машини, праски, пилососи, елетрообігрівачі, теплі підлоги, електроопалення, посудомийки та інші електроприбори, що споживають багато енергії, у час пікового споживання варто НЕ ВМИКАТИ. Це важлива культура електроспоживання воєнного часу!
    Окрім того, закликаємо підприємців і власників магазинів/АЗС вимкнути освітлення на своїх рекламних вивісках та все те, що суттєво не впливає на роботу закладів. Це дасть можливість збалансувати кількість енергії для всієї громади.

Це вимушені тимчасові обмеження. Тому всі разом працюємо на своєму фронті.