Вітання сільського голови З Днем працівника освіти України

Дата: 02.10.2022 08:13

Шановні освітяни нашої громади.

Шановні вчителі Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й, вчителі філії Шекеринецької гімназії, вчителі філії Великорадогощанської початкової школи, вчителі Кунівського ліцею Плужненської сільської ради, вчителі М’якотівського ліцею Плужненської сільської ради, вчителі Плужненської гімназії, вчителі школи мистецтв Плужненської сільської ради, вчителі Плужненського професійного аграрного ліцею!

Понад рік тому ми всі розпочинали жити в нових складних умовах. Пандемія        COVID-19 змусила опановувати нові форми навчання. Вчителі показали приклад, як ефективно використовувати сучасні технології, швидко адаптуватися, перелаштуватися і навіть створювати  нові методики навчання для того, щоб передавати учням знання. Незважаючи на онлайн-навчання, ті високі досягнення, які здобули школярі нашої громади - це результати Вашої праці, відданості, любові до дітей. Цей рік особливо складний. Ми живемо в нових умовах війни і спосіб нашого життя змінився. І знову ж таки освітяни показують приклад усьому суспільству. З перших днів війни саме наші школи, садочки, заклади освіти перетворилися на повноцінні гуманітарні центри. В навчальних закладах почали створюватися центри підтримки армії, зокрема, усі небайдужі долучилися до плетіння сіток. Тож бажаю усім якомога швидшої перемоги, миру, міцного здоров’я, благополуччя вам і вашим сім’ям, високих здобутків вашим учням. Висловлюю щиру подяку за працю, приклад патріотизму і любові до своєї країни.

Разом до перемоги!

Все буде Україна!

З повагою Сільський голова                                                    Віталій Мартинюк