Начальник Хмельницької ОВА показав залишки збитої ракети

Дата: 25.07.2022 16:06

Вчора, 24 липня, над територією Хмельницької області вранці коло 9 години сили ППО збили чотири ракети. За словами очільника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія військовослужбовці провели ювелірну роботу.

Нагадаємо, вчора вранці під час повітряної тривоги на Хмельниччині було чути звуки вибухів. Як виявилось, внаслідок сил ППО було збито 4 ракети:

"Уламки впали в полі Кам'янець-Подільського району. Загорання полів ліквідовано.

Також відбулося падіння ракети в лісовому масиві, як наслідок відбувся вибух та задимлення в районі одного з сіл Хмельницького району. Жерв немає." - повідомив Сергій Гамалій у соцмережах.

Також начальник Хмельницької ОВА наголосив, що кожен, хто став свідком прольоту ракети, може допомогти їй не долетіти до місця призначення, поінформувавши про неї наших військових у чат-боті "Шось летить" @rusrocketfly_bot у тереграмі.