Привітали з поважним ювілеєм Кондратюк Ніну Павлівну!

Дата: 15.10.2021 10:47

Учора, 14 жовтня,  свій гарний життєвий 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Плужне Ніна Павлівна КОНДРАТЮК.
За дорученням сільського голови Віталія Мартинюка заступник сільського голови Людмила Лужецька та працівники комунального закладу "Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради" від усієї душі привітали ювілярку.

Ніна Павлівна – добра, щира, працьовита жінка. Виростила двох дітей. Працювала вчителем у місцевій школі.

Шановна Ніно Павлівно!

Від щирого серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей – дуже важлива і значуща подія, адже далеко не кожному судилося зустріти такий поважний вік. Бажаємо, щоб здоров'я не підводило, життєлюбності та оптимізму ніколи не бракувало, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

З ювілеєм!