Привітання сільського голови з Днем Конституції

Дата: 28.06.2021 06:00

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція, яка увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії,  наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, миру та благополуччя, добробуту і затишку у ваших родинах, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

З повагою, сільський голова Віталій Мартинюк, виконавчий комітет сільської ради