Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг"

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

Психологічна ,юридична допомога захисникам та членам їх сімей  Психологічна , юридична, соціальна підтримка родин полонених, зниклих безвісти та людей , що пережили полон

11:28 23.03.2023

Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

На виконання Указу Президента України від 27.09.2011 № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголоcило прийом конкурсних пропозицій на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.

12:00 20.03.2023

Брошура «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям».

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям». Брошура містить інформацію про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, порядок їх отримання, інклюзивну освіту, рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та освітнього простору.

11:46 15.12.2022