Зафіксовано перший у цьому році летальний випадок внаслідок отруєня грибами

Дата: 24.10.2024 13:39

Лише вчора ми писали про 50-річного чоловіка з Шепетівщини, який отруївся грибами. Як сьогодні стало відомо, на жаль він не вижив. Про це повідомив Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Це перший летальний випадок цього року у Хмельницькій області. Нагадаємо, що збирав та споживав чоловік дикорослі печериці.

Сталося це ще 19 жовтня, тоді ж відчув перші клінічні симптоми — біль в епігастрії, нудоту та блювання. До лікарів звернувся наступного дня, проте про вживання грибів не повідомив. Його госпіталізували з діагнозом “гастроентероколіт”.

І лише 23 жовтня, коли стан хворого раптово погіршився, розповів лікарям, що вживав гриби.