Звернення сільського голови Віталія МАРТИНЮКА з нагоди Дня Української Державності

Дата: 15.07.2024 14:27

Шановні жителі Плужненської громади!

День Української Державності – особлива дата, яка з гордістю звучить у серцях кожного українця. Це свято символізує нашу національну історію, незалежність та багатогранні досягнення.

Саме цього дня, понад тисячу років тому, Київська Русь-Україна прийняла хрещення, розпочавши відлік творення української державності.

Тисячоліття наші предки боролися з несправедливістю, нині ми продовжуємо їх боротьбу заради омріяного світлого майбутнього української держави.

Історія та єдність доводять, що українці – сильний і вільний народ, ми обов’язково вистоїмо та захистимо нашу незалежність і державність.

З Днем Хрещення Київської Русі – України!

З днем Української Державності!

З повагою сільський голова

Віталій МАРТИНЮК