ЯРМАРОК для підтримки ЗСУ!!!

Дата: 29.06.2024 08:27

28 червня на території Плужненського будинку культури до Дня Конституції відбувся благодійний ярмарок .
Гамірно, яскраво, дружно і смачно проходив ярмарок «Разом до перемоги» ,у межах якого вдалося зібрати 23 150 грн на підтримку воїнів-земляків, які нині боронять Україну
Висловлюємо щиру вдячність кожному і кожній, хто своїм талантом і вмілими руками, єдністю і оптимізмом, допоміг створити атмосферу Благодійного ярмарку:
Особлива подяка Плужненському Аграрному ліцею за куліш та всі смаколики- 4500,
Плужненському ЗДО"Теремок"- 1150,
Плужненському ліцею ім.Р Й.Бортника - 9400,
 всім працівникам культури - 8100, також хочемо подякувати Мартинюку В.Г та Лужецькій Л.С за постійну їхню підтримку.
І звичайно, величезне спасибі кожному, хто прийшов на ярмарку, придбав виріб, смаколики  та вніс свій вклад у благородну справу. Без вас усіх нічого не вийшло б.

Так тримати!

Разом до перемоги!