Моніторинг кількості випадків загибелі бджіл

Дата: 21.06.2024 10:04

Фото без опису

З метою узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл та встановлення причин, що призвели до цього, просимо запровадити моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році. Моніторинг міститиме інформацію про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин, а також інші можливі причини їх загибелі.

Інформацію         до         моніторингу                                     вносити                             за                                     посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfga5pK1QCEpsjgsw1qSkNiEgakCQM Qq_BPqN9VSyldVXu-kA/viewform?usp=pp_url.

Також звертаємо увагу:

інформацію про випадки, які стались у січні-травні 2024 року, також є можливість внести, зазначивши у формі дату, коли стався такий випадок;

у разі наявності реєстрації пасіки, обов’язково зазначати номер реєстрації.

Разом  з  тим  інформуємо,  що  внесення  інформації  проводиться на добровільних засадах.