ЗАСУДЖЕНО ТРАКТОРИСТА ЗА ВИКОРИСТАННЯ ПІДРОБЛЕНОГО ПОСВІДЧЕННЯ

Дата: 14.06.2024 12:39

Шепетівською окружною прокуратурою доведено в суді вину працівника одного з аграрних підприємств району у використанні підробленого посвідчення.

Встановлено, що 24-річний чоловік у травні 2018 року за допомогою персонального комп'ютера та кольорового принтера виготовив посвідчення тракториста-машиніста.

У квітні поточного року водія зупинили правоохоронці, котрі під час перевірки документів, що посвідчують право на керування технікою, виявили ознаки підроблення посвідчення. Керманич одразу зізнався, що документ підробив власноручно.

Вироком Ізяславського районного суду правопорушника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України та призначено покарання – штраф.

Наразі вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.