Вітання сільського голови Віталія МАРТИНЮКА з Вознесінням Господнім

Дата: 13.06.2024 08:45

Шановна громадо!

Вітаю вас з Великим християнським святом Вознесіння Господнього! Це свято належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане зі святом Воскресіння Ісуса Христа. В день Вознесіння Господнього ми благаємо Бога, щоб Він благословив всіх нас, щоб приніс мир на українську землю.

Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі.Щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Добробуту вам, душевної величі, злагоди, миру у ваших родинах та нашій Україні!

Бережіть себе та своїх рідних.

З повагою сільський голова Віталій МАРТИНЮК