Міністерство соціальної політики України інформує про порядок складання акта обстеження матеріально-побутових умов

Дата: 12.06.2024 14:14

Фото без опису

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що відповідно до листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 03.06.2024 № 22/5.3-4340-24 було підготовлено інформаційне повідомлення щодо порядку складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи.

Це повідомлення розроблено згідно з пунктом 7 порядку денного онлайн наради з питань ветеранської політики, яка відбулась 06.06.2024 під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

З текстом повідомлення можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23774.html