4 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ!

Дата: 04.06.2024 12:46

🕯️Сьогодні ми вшановуємо День пам’яті дітей, які загинули внаслідок агресії російської федерації проти України.

Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. День встановлено, для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, але й невинні діти.

Цей день відгукується нестримним болем в серці і тугою за тими маленькими українцями, чиє життя обірвали російські загарбники.

Бракує слів, щоб висловити наші співчуття.... Вшануймо цей день хвилиною мовчання та розділимо цей біль з тими, хто втратив найдорожче..

🕯️ Вічна та світла пам'ять загиблим!