ВШАНУВАННЯ ПАМ΄ЯТІ

Дата: 30.05.2024 11:47

80-х роковин депортації кримських татар та інших корінних народів Криму.

З метою вшанування Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського

народу в закладах загальної середньої освіти з 13 по 18 травня,  відбулися такі заходи:

1. Відеоурок «18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу» для учнів 8-9 класів.
  2. Патріотичний етер «Україна не забуде…» для працівників та учнів.
  3. Година спілкування з учнями 7-8 класів «Трагедія кримсько-татарського народу».
  4. Перегляд кінофільму «Хайтарма» з учнями 10 класів.
  5. Перегляд презентації «Депортація кримських татар під час Другої Світової війни» батьками та учнями.
  6. Перегляд мультиплікаційного фільму із серії «Книга-мандрівка» «Джамала про депортацію кримських татар» учнями 3- 6 класів.
  7. Презентація з предмету історія: Україна і світ для учнів  9—11  класів

«В історії кожного народу є власні сторінки трагедії і боротьби.

1. Єдиний урок «Пам’яті безвинно звинувачених»  для  учнів 8-9 класів.
  2. Виховна година "Зламані крила свободи" до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу  з учнями 1-4 класів.
  3. Перегляд документального фільму “Крим. Оточені зрадою” (2019) https://cutt.ly/Hw7yEz0G  з учнями 5-9 класів.
  4. Хвилина мовчання день пам’яті — 80-х роковин депортації кримських татар та інших корінних народів Криму (1-11)   класи.

Відділ освіти висловлює вдячність заступникам з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам за проведену роботу, та донесення ними для учнів, працівників, батьків усю правду страшної трагедії кримськотатарського та інших корінних народів.

Головний спеціаліст відділу освіти

Г.ДАНИЛЕНКО