Вітаємо з Днем працівників екстреної медичної допомоги!

Дата: 27.05.2024 12:38

Шановні жителі громади!

27 травня відзначається Всесвітній день екстреної медичної допомоги.

Цього дня ми щиро вітаємо зі святом лікарів, фельдшерів, усіх медиків, диспетчерів, водіїв ЕМД – кожного, хто дотичний до цієї медичної служби, яка першою стоїть на порятунку людського життя!

І в мирний час ваша робота ніколи не була легкою, а з початком воєнних дій вона стала, без перебільшення, героїчною. Та, попри усі виклики воєнного часу, незважаючи на постійні небезпеки і ризики для власного життя, ви продовжуєте рятувати людей у надскладних умовах і виконуєте свій професійний обов’язок на високому рівні.

Від імені Плужненської сільської територіальної громади висловлюю глибоку вдячність і повагу усім працівникам Плужненського підрозділу екстреної медичної допомоги за вашу нелегку і самовіддану працю. Ми пишаємося вами і щиро дякуємо, що оберігаєте наше здоров'я й першими приходите на допомогу 24/7 навіть у цей складний час!

Бажаю вам успіхів у роботі, безпечних умов праці, родинного затишку, тепла, достатку і усім нам – перемоги України!

Зі святом!

З повагою сільський голова