ЗВІТ ПРО ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЛУЖНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.04.2024 12:26

Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році, 19 квітня 2024 року у відділі освіти відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня:

Тетяна НАЗАРКОВА – голова атестаційної комісії, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради.

Галина ДАНИЛЕНКО – секретар атестаційної комісії, головний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради.

Члени атестаційної комісії:

Володимир МАЛЕНЮК, головний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради.

Володимир КРАВЧУК, директор Борисівського ліцею.

Світлана БАЛАБЕЙ, директорка М΄якотівського ліцею.

Наталія ПОЛІЩУК, директорка Плужненського ЗДО «Теремок».

Лариса КАРЧЕВСЬКА, директорка Кунівського ліцею.

Атестаційна комісія працювала за таким порядком денним:

1. Розгляд поданих документів педпрацівниками закладів освіти, зокрема керівниками підпорядкованих закладів. Встановлення їх відповідності вимогам законодавства.
  2. Засідання атестаційної комісії та прийняття рішення щодо атестації ІІ рівня.

На засіданні слухали інформацію голови атестаційної комісії, секретаря та виступи членів атестаційної комісії. Також педагогічну діяльність вихователів Світлани БОМБЛЮК, Надії ХРИПОНЮК, Тамари РОМАНСЬКОЇ аналізували директорки ЗДО «Сонечко» Світлана БОНДАРЧУК,  ЗДО «Теремок» Наталія ПОЛІЩУК. На засіданні атестаційної комісії атестувалися директори закладів освіти – Владислав ХОМ΄ЯК, директор Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й., Світлана БОНДАРЧУК.

Відповідно до аналізу діяльності педагогів та керівників, атестаційна комісія ІІ рівня, одноголосно, прийняла рішення:

1. Хом΄як Владислав Миколайович, директор Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. відповідає займаній посаді; підтвердження 16 тарифного розряду.
  2. Бондарчук Світлана Леонідівна, директорка М΄якотівського ЗДО «Сонечко» відповідає займаній посаді; підтвердження 14 тарифного розряду.
  3. Бомблюк Світлана Петрівна, вихователька М΄якотівського ЗДО «Сонечко» відповідає займаній посаді; присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
  4. Хрипонюк Надія Олексіївна, вихователька М΄якотівського ЗДО «Сонечко» відповідає займаній посаді; присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
  5. Романська Тамара Василівна, вихователька Плужненського ЗДО «Теремок» відповідає займаній посаді; присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Секретар атестаційної комісії

Галина ДАНИЛЕНКО