Презентація путівника жестовою мовою Ганни Ткач та Ольги Рибак «Ручна-Зручна розмова» в рамках XVIIІ Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині»

Дата: 18.04.2024 08:58

23 квітня о 12.30 відбудеться презентація путівника жестовою мовою Ганни Ткач та Ольги Рибак «Ручна-Зручна розмова» в рамках XVIIІ Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» (до Всесвітнього дня книги та авторського права).

Це розмовник, покликаний зменшити дистанцію між суспільством та людьми з порушенням слуху, підвищити інклюзію та інтегрувати людей, створити можливість діалогу через володіння спільною мовою. В дитячому віці бар’єри зрушити найлегше, тож цільова аудиторія цієї книги – діти та юнацтво, але вона стане в нагоді і дорослим.

Книжку презентують авторка-упорядниця Ганна Ткач та перекладачка жестовою мовою Ольга Рибак.

Видання підготовлено за сприяння Українського інституту книги за кошти державного бюджету України та призначене для поповнення бібліотечних фондів.

Захід відбудеться в дистанційному режимі.

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

Код доступу: 1111111