МИ ─ ПАТРІОТИ!

Дата: 25.03.2024 11:00

Як повідомлялося раніше, з 06 по 12 лютого 2024 року  в Плужненській громаді проходив І тур обласного конкурсу читців «Ми патріоти» організованиЙ Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

В ІІ обласному заочному турі взяли участь кілька учасників.

Переможцем став Назар БРЕЛІНСЬКИЙ – учень Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й.

21 березня 2024 року у місті Хмельницькому відбувся ІІІ очний тур конкурсу (21 учасник),  з урочистим відкриттям і закриттям, виступами конкурсантів та нагородженням переможців і призерів.

Назар читав вірш учительки початкових класів Людмили ПІНЧУК «Лист батькові на війну» і завоював ІІ переможне місце та серця журі конкурсу. (керівник Світлана ЧЕШИХИНА)

Вітаємо з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягненому, залишатися творчим, креативним і, стати справжнім українським козаком-патріотом.

СЛАВА НАШІЙ КАЛИНОВІЙ УКРАЇНІ!

СЛАВА ВОЇНАМ-ГЕРОЯМ!

МИРУ І СОНЦЯ УСІМ!

Головний спеціаліст відділу освіти, культури,

молоді та спорту